Оголошення!!!

Запрошуємо науковців, викладачів, адвокатів, аспірантів та студентів до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему “Історія адвокатури Буковини”.

Захід відбудеться 9 листопада 2018 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 19, юридичний факультет. Початок роботи об 11:00 годині.

Основні питання для обговорення:

1. Зародження інституту адвокатури на Буковині.
  2. Адвокатура краю в добу Австро-Угорської імперії (1781 – 1918 рр).
  3. Участь адвокатів Буковини в українських визвольних змаганнях першої половини XX століття: події і постаті.
  4. «Буковинське віче» і проголошення возз’єднання Північної Буковини із ЗУНР та Злука з «Великою Україною».
  5. Розвиток адвокатури на Буковині у складі Румунії (1918 – 1940 рр.).
  6. Буковинські адвокати в радянський період: особливості професійної реалізації.
  7. Відомі адвокати Буковини та їх внесок у розбудову сучасної України.

У рамках заходу відбудеться відкриття Кабінету історії адвокатури Буковини.

Прийом заявок на участь у роботі круглого столу та тез триватиме до 5 листопада 2018 р.

Вимоги до заявки: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, (для студентів – назва факультету і номер групи), тема доповіді, текст тез обсягом не менше 2 сторінок.

Заявки і тези надсилати на адресу керівника Центру досліджень адвокатури і права при НААУ Василик Ірини Богданівни: i.vasylyk@unba.org.ua