Конференція 23 квітня 2018 року

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Кафедра організації судових та правоохоронних органів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та кафедра правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовують Міжнародну науково-практичну конференцію з Актуальних проблем судового права, в якій візьмуть участь провідні вітчизняні науковці й практики, колеги з зарубіжних країн.

Метою конференції є обговорення проблем науки і практики у сфері функціонування судової влади та системи правосуддя, обмін науковим та практичним досвідом, пошук науково-обґрунтованих рішень у сфері правозастосування, встановлення професійних контактів між науковцями та практиками України та зарубіжних країн, публікація результатів правничих досліджень та апробація точок зору правників.

Запрошуємо науковців, практиків, аспірантів, студентів, яких цікавлять проблеми судового права, прийняти участь у роботі Конференції, яка відбудеться 23 квітня 2018 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

У разі зацікавленості та з метою належної підготовки роботи конференції, будемо вдячні за підтвердження участі та надсилання теми доповіді (та тез) до 14 квітня 2018 р. на електронну пошту: sudebnое2017@gmail.com. Програма Конференції буде надіслана учасникам згодом.

Детальну інформацію Ви можете знайти за наступним посиланням:

За додатковою інформацією звертайтесь до організаційного комітету за телефонами (057) 7049278 або (050)0544485.

З повагою,  Оргкомітет конференції