Участь у навчально-методичному семінарі у прокуратурі Чернівецької області

Викладачі кафедри правосуддя взяли участь у навчально-методичному семінарі у прокуратурі Чернівецької області.

Реалізація органами прокуратури представницьких повноважень в умовах законодавчих змін стала предметом розгляду навчально-методичного семінару, який відбувся у п’ятницю, 23 лютого, у прокуратурі Чернівецької області. До участі в семінарі було запрошено викладачів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, працівників відділу представництва прокуратури області, а також керівників місцевих прокуратур та їх заступників. Під час заходу обговорено основні новели Закону України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

Зокрема, з доповідями щодо практики представництва інтересів держави в суді у нових правових реаліях виступили працівники відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень.

Доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Оксана Щербанюк зосередила увагу учасників семінару на Конституційно-правовому регулюванні функцій прокуратури в умовах законодавчих змін.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Людмила Остафійчук розповіла про випадки зловживань процесуальними правами та про відповідальність за їх порушення в адміністративному судочинстві.

Представницьку функцію прокурора в цивільному процесі окреслила кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Людмила Кондрат’єва.

Кандидат юридичних наук, асистент кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ірина Бутирська зупинилась на Новелах Господарського процесуального кодексу України.

Також участь у семінарі взяли кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ірина Татулич та кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального права і криміналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Оксана Василова-Карвацька.