Участь студентів у креативному конкурсі “Як покращити зовнішню комунікацію судів?”

Студенти 3 курсу юридичного факультету Ірина Коцур і Юлія Задорожняк взяли участь у креативному конкурсі “Як покращити зовнішню комунікацію судів?” від Democracy Reporting International (DRI), спільно з Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України та Юридичною Газетою.

Однією з передумов успішної діяльності будь-якого державного органу, є його відкритість, зв’язок з громадськістю та комунікація назовні. В Україні розпочав роботу  новий Верховний Суд. Щоб не повторити помилок минулого, коли  поінформованість та доступ до інформації про діяльність суду були обмеженими, та з метою покращити метод, стратегію та принципи зовнішньої комунікації Верховного Суду, студенти 3 курсу юридичного факультету Ірина Коцур і Юлія Задорожняк надіслали конкурсні роботи щодо логотипу суду та пропозиції щодо сайту Верховного Суду.