Модельне судове засідання з господарського процесу

12 грудня 2017 року у Господарському суді Чернівецької області за участю суддів господарського суду, викладачів кафедри правосуддя та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вперше організовано та проведено модельне судове засідання з господарського процесу.
Предметом судового розгляду став земельний спір між органами прокуратури, районною державною адміністрацією та фермерським господарством щодо оскарження рішення адміністрації про надання землі в оренду та договору оренди земельної ділянки.
У ході проведеного модельного засідання студенти спробували себе в ролі суддів, прокурорів та представників сторін, проявивши при цьому відмінні знання щодо організації та ведення судового засідання. Цікавим стало те, що участь у модельному судовому засіданні взяли не лише студенти, але і професійні судді: суддя Ніколаєв М.І. разом з студентами були у ролі суддів, суддя Бутирський А.А. виступив на боці відповідачів, а суддя Марущак І.В. – на стороні позивачів.
Професійні судді господарського суду, що були залучені до участі в модельному судовому засіданні в якості журі, відзначили високий рівень підготовки учасників та добрі знання з господарського процесу, побажали студентам постійно працювати над собою і підвищувати свій професійний рівень.
Усі учасники модельного судового засідання отримали сертифікати від Голови Господарського суду Чернівецької області Б.Є. Желіка та завідувача кафедри правосуддя О.В. Щербанюк.
Грамотою було відзначено кращого спікера модельного засідання – студентку 5 курсу Ліліану Оксентій.
Щиро дякуємо колективу господарського суду Чернівецької області за організацію та проведення даного заходу!!!