Участь у круглому столі «Шляхи подолання кризи неповернення банківських кредитів»

08 грудня 2017 року в Інституті управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Київ) кафедрою загальноправових дисциплін проведено круглий стіл  на тему: «Шляхи подолання кризи неповернення банківських кредитів». У роботі круглого столу взяли участь судді місцевих і апеляційних господарських судів, Вищого господарського суду України, Верховного Суду, науковці, арбітражні керуючі, адвокати, працівники банків та інші спеціалісти в галузі банкрутства.
Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича у даному заході представили доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри приватного права Бутирський Андрій Анатолійович та кандидат юридичних наук, асистент кафедри правосуддя Бутирська Ірина Анатоліївна.