Практичні судові засідання за участю студентів юридичного факультету

13 грудня 2016 року в Чернівецькому окружному адміністративному суді було вперше проведено практичні судові засідання за участю студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Переважна більшість студентів, що взяли участь у заході – учасники студентського гуртка процесуалістів «Феміда», що діє при кафедрі правосуддя.
Студентам була надана можливість відчути себе справжніми правниками та вжитися в ролі суддів, адвокатів, позивачів, відповідачів, свідків та навіть перекладача, власне відчути смак майбутньої професії.
Майбутні правники у залах судових засідань Чернівецького окружного адміністративного суду провели два судових засідання, обравши справи, що розглядаються адміністративним судом, зокрема, одна група обрала податковий спір, а друга спір про проходження публічної служби.
У ході проведених судових засідань, учасники проявили відмінні знання щодо організації та ведення судового засідання, трималися на професійному рівні у вибраних ролях, проявляли активність у захисті своєї позиції, здивували як журі, так і гостей судового засідання непередбачуваними ситуаціями, що дало змогу відчути реалістичність життєвих буднів правників.
Судді Чернівецького окружного адміністративного суду, справжні професіонали своєї справи, що були залучанні до участі в практичних судових засіданнях в якості журі, відзначили високий рівень підготовки студентів, добрі знання адміністративного процесу, й звернули увагу майбутніх правників на те, над чим ще потрібно попрацювати, щоб впевненіше себе почувати на професійній ниві.
Всі учасники практичних судових засідань були нагороджені грамотами від Чернівецького окружного адміністративного суду та отримали сертифікати на право проходження практики в суді.
Висловлюємо щиру подяку студентам, суддям та апарату Чернівецького окружного адміністративного суду за проведений захід, гостинність та професійні поради майбутнім юристам.