04-05 листопада 2016 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у м.Харків, відбулися IX Тодиківські читання

4-5 листопада 2016 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у м. Харків відбулася щорічна Міжнародна наукова конференція IX Тодиківські читання. Цього року конференція пройшла під загальною темою “Принципи сучасного конституціоналізму та Основний Закон України”. Наш факультет на даному заході представляв студент 2-го курсу Сичов Богдан, з доповіддю “Доступ до правосуддя через конституційну скаргу в Україні”, а також асистент кафедри правосуддя Кундік Роксолана з доповіддю “Особливості принципу гласності в конституційному судочинстві України” під науковим керівництвом завідувача кафедри правосуддя д.ю.н., доцента Щербанюк Оксани Володимирівни. Конференція проходила у панельному форматі. Загальна панель та перша панель дискусії проходила 04 листопада. загальна панель проходила під тематикою “Принципи сучасного конституціоналізму та Основний Закон України”. Друга панель проходила під гаслом “Засади сучасного конституціоналізму”. 05 листопада пройшли друга та третя панель під гаслом “Права людини в сучасних Конституціях” та “Сучасні проблеми конституційно-правової еволюції” відповідно. Завершилась конференція виступом Завідувача кафедри Конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого к.ю.н., доента Слінько Тетяни Миколаївни, та врученням сертифікатів учасникам конференції.