Відбулась науково-практична конференція «Цивільний процес на зламі століть»

21 жовтня 2016 р. відбулась науково-практична конференція «Цивільний процес на зламі століть», присвячена 50-річчю заснування кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де виступив доцент кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олександр Валентинович Гетманцев із науковою доповіддю «Судова реформа в Україні та правове регулювання цивільного судочинства».

Серед учасників наукового заходу були провідні науковці нашої держави, що працюють в інших освітніх закладах (Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ), Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця), Національний університет «Києво-Могилянська академія» та інші, а також завідувачка кафедри цивільного процесу та трудового права Білоруського державного університету (м. Мінськ, Республіка Білорусь) О.М.Здрок.