Відбувся круглий стіл «Актуальні питання судово-правової реформи в Україні»

7 квітня 2016 р. на юридичному факультеті ЧНУ ім. Юрія Федьковича відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання судово-правової реформи в Україні», організований кафедрою правосуддя, кафедрою приватного права ЧНУ ім. Ю. Федьковича спільно з Лігою студентів асоціації правників України. Важливість та багатогранність тематики круглого столу була підкреслена у вітальному слові доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Пацурківського П.С. Модератором круглого столу була доктор юридичних наук, завідувач кафедри правосуддя Щербанюк О.В.
Під час роботи круглого столу з доповідями виступили доктор юридичних наук, професор, суддя Апеляційного суду Чернівецької області Марчак В.Я., доктор юридичних наук, суддя Господарського суду Чернівецької області Бутирський А.А., Голова Чернівецького окружного адміністративного суду Анісімов О.В., кандидат юридичних наук, суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці, член Ради суддів України Чебан В.М., кандидат юридичних наук, слідчий суддя Першотравневого районного суду м. Чернівці Скуляк І.А., адвокат, Голова Ради адвокатів Чернівецької області Єзерська А.О., заступник голови територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області Тюфтій П.В., Головний спеціаліст із зв’язків із засобами масової інформації Апеляційного суду Чернівецької області Шкуро А.С. Також в обговоренні судово-правової реформи взяли участь доктор юридичних наук, завідувач кафедри приватного права Боднарук М.І., кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права і криміналістики Жаровська Г.П., викладачі кафедри правосуддя та студенти юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
Учасники круглого столу обговорили Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 рр. та конституційно-правову реформу в частині правосуддя. Круглий стіл став ареною живих дискусій та обміну думками щодо питання ліквідації вищих спеціалізованих, господарських та адміністративних судів, кваліфікаційної атестації суддів та інших актуальних питань реформування судової влади.
За результатами роботи круглого столу спікери були нагородженні сертифікатами від Ліги студентів Асоціації правників України.